BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa

(Polski) Nadeszły długie, czerwcowe dni, a z nimi coroczny piknik dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin. Po raz kolejny agencja Boom miała przyjemność organizować ten event i bawić się w słoneczną sobotę 16 czerwca 2018, razem z 3500 zaproszonych gości!

W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Metro pod Żaglami” – naszym zadaniem było zamienić teren Stacji Postojowej w rozfalowane morze, piracką łajbę i gwarny port jednocześnie. Ahoj, przygodo – chciałoby się zawołać, bo zabaw i atrakcji nie brakowało. Przebrani w pirackie stroje animatorzy dwoili się i troili by zapewnić rozrywkę dzieciom, młodzieży i dorosłym. W trakcie kilkugodzinnego pikniku można było zbudować własny statek i wziąć udział w bitwie morskiej, spróbować swoich sił w trakcie regat na ergometrach wioślarskich, zagrać z piratem w kości, popływać w basenie na małych żaglówkach, sprawdzić swoją tężyznę i refleks w jeden z wielu gier i zabaw podwórkowych. Dla najmłodszych jak zwykle czekała specjalnie zaaranżowana strefa z kreatywnymi animatorkami i występem znanego już dzieciom teatru Czarodziej. Starsze dzieci dawały upust swojej energii na morskich dmuchańcach – a do spalenia było dużo kalorii, gdyż w dziecięcej strefie cateringowej zapewniliśmy wszystkim otwarty dostęp do lodów, waty cukrowej i popcornu.

Z góry nad zabawą czuwał szczudlarz, a na dole znalazło się również miejsce na działania nieco bardziej serio – na piknik zaprosiliśmy grupę ratowników medycznych, którzy przez cały czas trwania imprezy edukowali dzieci i dorosłych w zakresie udzielania pierwszej pomocy, ze szczególnym uwzględnieniem zdarzeń związanych z wodą.
Atrakcje na scenie przyciągały całe rodziny – charyzma konferansjera, genialne piosenki „Witka – muzyka ulicy” i zespołu Duo Acoustic, piękne tancerki, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – tym wszystkim po raz kolejny udowodniliśmy, że na pikniku Metra Warszawskiego nie ma miejsca na nudę.

Wszyscy goście otrzymali pamiątkowe gadżety oraz mieli możliwość sfotografować się w specjalnie przygotowanej na ten event fotobudce. Takie imprezy dają nam porządny wiatr w żagle!

(Polski)

  • BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o.
  • ul. Zielna 39, 11 piętro, 00-108 Warszawa,
  • sekretariat@boom.com.pl
  • tel: +48 22 654 31 74
  • New business
  • tel: +48 608 310 311
  • © 2017 BOOM
Produced by HTCG