BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa

(Polski)

Konferencja Naukowa Komórki Macierzyste Badania i Leczenie – rozpoczęta!

W hotelu Sheraton w Warszawie rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Komórki Macierzyste Badania i Leczenie. Spotkanie zainaugurowała konferencja prasowa.
Wszystkich zebranych gości konferencji medycznej powitali Pani Ewa Błaszczyk – Prezes Fundacji “Akogo?” oraz Profesor Wojciech Maksymowicz, który rozpoczął spotkanie swoją prezentacją.
W pierwszej części wykład wygłosili również: Profesor Alexei Verkhratsky i Profesor Eva Feldman.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, konferencja odbywa się w dniach 8-9 grudnia br.

(Polski)

Festiwal Jazz Wolności

Festiwal Jazz Wolności powered by LOTOS to dwie edycje festiwalu jazzowego, który został zainaugurowany 27 sierpnia 2016 roku w Sopocie. Agencja BOOM jest dumnym producentem tego cyklu.
Celem cyklu festiwali Jazz Wolności jest propagowanie młodej, polskiej sceny jazzowej, a także odtworzenie mody na tę szlachetną muzykę – jazz, poprzez ukazanie jej historii i współczesności w unikalnej formie. Zamierzeniem organizatorów jest by, jak jego poprzednik z 1956 roku, festiwal wykreował nowe polskie gwiazdy spośród młodych zespołów, które będą gościć na naszej scenie i pomógł im w starcie do międzynarodowej kariery. W trakcie pierwszej edycji przez spoockie molo przewinęło się w trakcie trwania Festiwalu prawie 28.000 osób. Druga edycja odbyła się 7 lipca 2017 roku i również osiągnęła frekwencyjny sukces. Więcej o Festiwalu w zakładce EVENTY.

(Polski)

HCV i youtuberzy. Cała Polska goni rekiny

HCV_wydarzenie_fb

 

Agencja BOOM wzięła udział w organizacji kolejnego etapu kampanii przeciwdziałania zakażeniom wirusem HCV. Tym razem ruszyliśmy w trasę, by w 8 lokalizacjach w całej Polsce uświadamiać o zagrożeniu związanym z HCV. Seria eventów organizowanych w lutym i marcu centrach handlowych przebiegała pod hasłem „HCV i youtuberzy. Cała Polska goni rekiny”, nawiązującym do wcześniejszych działań kampanii. Wtedy m.in. na plakatach pojawiły się intrygujące hasła „Kolejne ataki rekina”, „Kobra na osiedlu”, „Pająki w bananach”, a obok nich komunikat „Nie zajmuj się sztucznymi problemami. Wirus HCV to realne zagrożenie!”. Ten przekaz był wykorzystywany również w trakcie pikników rodzinnych organizowanych przez nas latem, także we współpracy z influencerami.

Święto Polskich Regionów w Brukseli

Z okazji 10-tej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej, na Esplanadzie Solidarności przy Parlamencie Europejskim w Brukseli odbyło się Święto Polskich Regionów. Na zlecenie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych koordynowaliśmy promocję województwa mazowieckiego na tym wydarzeniu. Do naszych zadań należało przygotowanie i budowa stoiska, produkcja materiałów promocyjnych oraz zapewnienie pelnej obsługi w czasie wydarzenia. Dodatkowo koordynowaliśmy przyjazd oraz pobyt w Brukseli przedstawicieli wybranych projektów zrealizowanych ramach RPO WM. Wydarzenie było główną atrakcją corocznie organizowanych tzw. Dni Otwartych do głównych instytucji unijnych (Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego czy Komitetu Regionów). Gościem specjalnym był Günter Verheugen, były komisarz ds. rozszerzenia Unii.
Więcej informacji znajdziecie tutaj

Azjatycki Plakat Kulturalny w Muzeum Łazienki Królewskie

5 czerwca odbyło się długo oczekiwane oficjalne otwarcie trzeciej już z cyklu Plakat Kulturalny wystawy w Muzeum Łazienki Królewskie. BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa odpowiadała za obsługę PR wydarzenia oraz pomoc w jego organizacji.

Przed Świątynią Sybilli zebrali się artyści, koneserzy sztuki, opiniotwórczy ludzie związani z kulturą oraz goście z zagranicy i instytucji państwowych, m.in. Rafał Olbiński, Zofia Czernicka, Jarosław Kuźniar czy Megumi Osugi-Stępień z Ambasady Japonii w Polsce.

Podczas wernisażu głos zabrał kurator wystawy Michał Batory oraz artyści U.G. Sato z Japonii oraz Jianping He z Chin. Plakaciści, mimo, że są w różnym wieku, pochodzą z innych kultur oraz reprezentują odmienną twórczość, tego szczególnego dnia byli zgodni co do jednego – że Warszawa jest miastem otwartym na plakat, który w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie wrócił na swoje właściwe miejsce, czyli na ulice. Artyści zwrócili uwagę na to, jaki wpływ na ich twórczość miała polska szkoła plakatu oraz w jaki sposób są związani z naszym krajem.

Po części oficjalnej plakaciści podpisywali swoje katalogi oraz plakaty, a także rozmawiali ze swoimi gośćmi. Bez wątpienia było to wspaniałe wydarzenie, spotkanie wielu kultur oraz osobistości, a wszystko to przy dźwiękach granej na żywo muzyki oraz przy ciekawych dyskusjach, podczas których przeplatały się języki – chiński, japoński, francuski, polski i angielski.

Viva el Metro! Najpiękniejsza podróż do słonecznego Meksyku

7 czerwca 2014r. zorganizowaliśmy dla pracowników Metra Warszawskiego rodzinny piknik w stylu meksykańskim. Klimat najgorętszego państwa Ameryki Północnej przenieśliśmy na stację techniczno-postojową Kabaty, którą w te czerwcowe popołudnie odwiedziło blisko 3000 osób wraz z dziećmi.

Było kolorowo, głośno, pysznie i zabawnie! Na gości czekała moc atrakcji, m.in. konkursy prowadzone przez Romana Czejarka, nauka tańców latino, ujeżdżanie rozwścieczonego byka oraz przysmaki meksykańskiej kuchni. Dzieci brały udział w tematycznych warsztatach plastycznych, z pomalowanymi buziami skakały na kolorowych dmuchawcach, kręciły się na karuzeli i bawiły się z animatorami. Atrakcją dla małych i dużych był koncert Mariachi Los Amigos, a na koniec pikniku goście wzięli udział w wielkiej loterii, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody.

(Polski)

  • BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o.
  • ul. Zielna 39, 11 piętro, 00-108 Warszawa,
  • sekretariat@boom.com.pl
  • tel: +48 22 654 31 74
  • New business
  • tel: +48 608 310 311
  • © 2017 BOOM
Produced by HTCG