BOOM Organizujemy: konferencje kongresy konferencje prasowych PR szkolenia eventy roadshow pikniki marketing zintegrowany imprezy integracyjne incentive warsztaty kreatywne Produkujemy: Filmy Stoiska wystawiennicze Standy Festiwale muzyczne Mapping Scenografie Materiały promocyjne Zajmujemy się: Social media You tube Influancerzy Blogerzy

Programy CSR dla naszych klientów

Na co dzień pracujemy w BOOM i wszyscy tworzymy Bardzo Oryginalną Ofertę Marketingową. Są jednak takie dni, które poświęcamy innym sprawom. Opuszczamy wtedy ściany naszego biura, zabieramy naszych klientów i robimy coś dla potrzebujących – po prostu pomagamy. Nie robimy tego na pokaz, ale z potrzeby serca. Udowadniamy, że każdy pracownik, niezależnie od stanowiska, może zaangażować się w projekt na rzecz dzieci czy bezdomnych zwierząt.

Udało nam się nawiązać współpracę z kilkunastoma placówkami opiekuńczo-wychowawczymi oraz schroniskami dla zwierząt w całej Polsce. Trzykrotnie zorganizowaliśmy wolontariat pracowniczy dla naszych klientów. Spędziliśmy czas w domach dziecka i schroniskach dla zwierząt, gdzie malowaliśmy ściany, pieliliśmy ogrody, sprzątaliśmy, aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieci i sprawić radość opuszczonym zwierzętom.

We wszystkich domach dziecka, w których byliśmy, zorganizowaliśmy konkurs na projekt kartki świątecznej. Laureat, Oliwier J. z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz cała placówka, dostali od nas słodycze oraz nagrodę pieniężną. Świąteczno-noworoczna kartka, którą wysyłaliśmy to pierwsza edycja akcji BOOM POMAGA DZIECIOM.

  • BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o.
  • ul. Zielna 39, 11 piętro, 00-108 Warszawa,
  • sekretariat@boom.com.pl
  • tel: +48 22 654 31 74
  • New business
  • tel: +48 608 310 311
  • © 2017 BOOM
Produced by HTCG