BOOM Organizujemy: konferencje kongresy konferencje prasowych PR szkolenia eventy roadshow pikniki marketing zintegrowany imprezy integracyjne incentive warsztaty kreatywne Produkujemy: Filmy Stoiska wystawiennicze Standy Festiwale muzyczne Mapping Scenografie Materiały promocyjne Zajmujemy się: Social media You tube Influancerzy Blogerzy

Istniejemy 27 lat!

Poruszająca się po orbicie słonecznej Ziemia zrobiła w tym czasie 9125 obrotów wokół własnej osi, powieka ludzkiego oka mrugnęła mniej więcej 328 500 000 razy a serce kolibra wykonało 13 148 719 000 uderzeń. Przez źrenicę osoby śpiącej przez 8 godzin dziennie, przepłynęły jakieś 152 biliony km światła!

Standardy i wartości którym hołdujemy, wykuliśmy w surowej praktyce wschodzącego rynku. Dlatego z sukcesami produkujemy wydarzenia dłużej niż przyjęło się je określać mianem eventów.

Jesteśmy eventową fabryką snów i biurem podróży marzeń. Mamy siedzibę na dachu Świata, skąd sięgamy wyobraźnią poza horyzont. Przez mury nasycone historią, emitujemy fale twórczej energii i przekuwamy najśmielsze koncepcje w perfekcyjne realizacje.

Tworzymy zgrany zespół kameralny, a czasem orkiestrę symfoniczną.
Uwielbiamy solowe popisy, ale naszą siłą jest perfekcyjne unisono.

Nasz Zespół

Viola Lubacz – Wiolonczela  

Założycielka i impresario BOOM, jednego z pierwszych kameralnych zespołów wyspecjalizowanych  eventowym repertuarze współczesnym. Self-made woman, uznanie na estradach i za kulisami najważniejszych sal koncertowych, zawdzięcza dwóm dekadom wytężonej, rzetelnej pracy. Aktywna uczestniczka i animatorka życia kulturalnego, z łatwością przekonująca największych kompozytorów do dedykowania premierowych briefów jej utalentowanym podopiecznym. Obdarzona marketingowym słuchem absolutnym, wrażliwa na piękno, czuła na fałsz.

Wiesia – Harfa 

Bogate doświadczenie koncertowe i doskonała organizacja, pozwalają jej łączyć karierę muzyczną z obowiązkami inspektora orkiestry. Jej subtelna gra wprowadza do zespołu spokój i harmonię, a talenty administracyjne trzymają ansambl w ryzach, nie zakłócając jego twórczej atmosfery. Wielbicielka sielskich pejzaży zaklętych w dźwiękach mazurków Chopina.

Marta  – Skrzypce

Prawdziwy Stradivarius w świecie eventowym. Świetna organizatorka i producentka wielu doskonałych koncertów. Miłośniczka amerykańskiej literatury, duńskiego designu i polskiej kuchni. Na krok nie rozstaje się z adoptowanym ze schroniska ratlerkiem Karmelem.

Poznaj Naszą Przestrzeń

Jesteśmy wyjątkowi także poprzez miejsce, w którym się znajdujemy. Siedziba naszego zespołu mieści się w samym sercu stolicy, na 11 piętrze budynku PAST-y, którego mury opowiadają piękną powstańczą historię. Z naszego tarasu roztacza się wyjątkowy widok na panoramę Warszawy. Miasto wybija nam rytm, w którym rodzą się pomysły na nowe, koncertowe realizacje. Przyjdź, napij się z nami zielonej herbaty, zatrzymaj się obserwując bieg miasta, a my stworzymy melodię dla twojego eventu.

Naszą wyjątkową przestrzenią lubimy dzielić się z innymi. Wiemy, że spotkanie to zupełnie inny rodzaj przepływu energii. Potrzebuje innej oprawy niż impreza, innego miejsca, innego podejścia. Szkolenie, spotkanie biznesowe, kameralne przyjęcie, mała konferencja – każde spotkanie potrafimy zmienić w niezapomniane wydarzenie. Gwarantujemy kameralną atmosferę, oryginalny wystrój, specjalnie dobrane menu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu naszych sal konferencyjnych? Napisz do Piotra.

Dane spółki

BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o. z siedzibą ul. Zielna 39 p. 11, 00-108 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000408230, NIP 525-252-52-42, REGON 145964470, o kapitale zakładowym w wysokości 200 000,00 PLN.

  • BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o.
  • ul. Zielna 39, 11 piętro, 00-108 Warszawa,
  • boom@boom.com.pl
  • tel/fax: +48 22 654 31 74, tel: +48 600 48 56 48
  • New business
  • tel: +48 608 310 311
  • © 2016 BOOM
Produced by HTCG