BOOM Organizujemy: konferencje kongresy konferencje prasowych PR szkolenia eventy roadshow pikniki marketing zintegrowany imprezy integracyjne incentive warsztaty kreatywne Produkujemy: Filmy Stoiska wystawiennicze Standy Festiwale muzyczne Mapping Scenografie Materiały promocyjne Zajmujemy się: Social media You tube Influancerzy Blogerzy

Rozkwitamy sztuką

Ponieważ lubimy wyjść czasem do kina lub teatru, obejrzeć wystawę i posłuchać dobrego koncertu, a przede wszystkim – cenimy polskich artystów, angażujemy się w działalność kulturalną. Jesteśmy mecenatem sztuki, od wielu lat pomagamy malarzom, poetom czy muzykom w tworzeniu wyjątkowych wydarzeń artystycznych. Udostępniamy swoje przestrzenie na wystawy, pomagamy w przygotowaniu koncertu, wspieramy różnego rodzaju festiwale.

WARSZAWA PARK PROJECT
Na jesieni 2013 roku na patio budynku PAST-y zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie z poezją, którą można było dotknąć i poczuć. Po raz pierwszy w Polsce daliśmy warszawiakom okazję doświadczyć połączonej siły sztuki słowa i obrazu, która tworzy niepowtarzalny klimat pozwalający spojrzeć na poezję w zupełnie nowatorski sposób. Ze Stanów Zjednoczonych przyjechał do nas Zbigniew Rossa ze swoim projektem Warszawa Park Project. Bagaż poety był nietypowy, bo…były to ławeczki, na których zostały wypisane wiersze Rossy. Ławeczki, które przyjechały prosto z Nowego Jorku stanęły na patio budynku PAST-y, gdzie mógł przyjść każdy, aby obcować z poezją w zupełnie inny, nowatorski sposób.

 

DUALIZM
W maju 2013 roku na XI piętrze budynku PAST-y odbyło się oficjalne otwarcie wystawy malarstwa Eweliny Półgrabskiej, DUALIZM połączone z koncertem muzycznym Ryszarda Bazarnika. Wydarzenie, które objęliśmy mecenatem, zgromadziło znawców i koneserów sztuki, przedstawicieli mediów oraz wielbicieli malarstwa autorki. Ekspozycja, którą można było podziwiać to 19 obrazów. Podczas wernisażu artystka podkreśliła, że prace odzwierciedlają jej przemyślenia na temat dwoistości i współdziałania przeciwieństw.

  • BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o.
  • ul. Zielna 39, 11 piętro, 00-108 Warszawa,
  • sekretariat@boom.com.pl
  • tel: +48 22 654 31 74
  • New business
  • tel: +48 608 310 311
  • © 2017 BOOM
Produced by HTCG