BOOM Organizujemy: konferencje kongresy konferencje prasowych PR szkolenia eventy roadshow pikniki marketing zintegrowany imprezy integracyjne incentive warsztaty kreatywne Produkujemy: Filmy Stoiska wystawiennicze Standy Festiwale muzyczne Mapping Scenografie Materiały promocyjne Zajmujemy się: Social media You tube Influancerzy Blogerzy

Konferencja Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych

23 czerwca 2015 r. w Hotelu Intercontinental odbyła się konferencja dla Lasów Państwowych, organizowana przez Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych. 

Konferencja miała za zadanie podsumowanie projektów: „Zwiększanie możliwości retencyjnych oraz przeciwdziałanie powodzi i suszy w ekosystemach leśnych na terenach nizinnych” (MRN) oraz „Przeciwdziałanie skutkom odpływu wód opadowych na terenach górskich. Zwiększenie retencji i utrzymanie potoków oraz związanej z nimi infrastruktury w dobrym stanie” (MRG) współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach III osi priorytetowej POIiŚ.

Głównym punktem konferencji był element multimedialno-scenograficzny, tj. projekcja 360 stopni, wykorzystująca ekrany rozstawione dookoła sali. Na ekranach wyświetlane były animacje/filmy, które przenosiły uczestników do prawdziwego lasu w ciągu 4 pór roku i różnych pór dnia. Wykorzystane do tego celu były zaanimowane zdjęcia pochodzące z polskich lasów i animowane zwierzęta, rośliny. Dla wzmocnienia efektu przebywania w lesie nałożony został podkład muzyczny w postaci odgłosów lasu – szum drzew, wiatr, odgłosy zwierząt, w tym śpiew ptaków.

Oprócz projekcji 360 stopni, agencja przygotowała cały kontent multimedialny, tj. animowane logo Klienta, animowane plansze przedstawiające prelegentów i mówców, diaporamę (złożoną z animacji i zdjęć podsumowujących projekty, trwającej 2 x po ok 3 min.), prezentacje w programie PREZI dla dyrektorów CKPŚ, a także wykonaliśmy specjalne jingle świetlne i muzyczne wykorzystywane podczas łączenia kolejnych części konferencji, wchodzenia i schodzenia prowadzących oraz mówców, wręczania nagród.

Do scenografii włączyliśmy również „żywe” kompozycje floralne, wykonane z gałęzi oraz kwiatów i roślin leśnych, kawałków drewna i kory, które wkomponowane były w zbiorniki wodne (umieszczone na sali głównej oraz we foyer i na recepcji).

  • BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa Sp. z o.o.
  • ul. Zielna 39, 11 piętro, 00-108 Warszawa,
  • sekretariat@boom.com.pl
  • tel: +48 22 654 31 74
  • New business
  • tel: +48 608 310 311
  • © 2017 BOOM
Produced by HTCG